Pożyczki pozabankowe lista firm

Szukasz najlepszej oferty pożyczkowej? Koniecznie musisz sprawdzić propozycję firm pozabankowych. To jedyna i z pewnością najbardziej korzystna możliwość otrzymania szybkiej gotówki. Czas oczekiwania wynosi zaledwie do godziny, dzięki czemu możesz cieszyć się pieniędzmi jeszcze tego samego dnia i to bez zbędnych formalności. Taka pożyczka to idealnie rozwiązanie dla każdego w nagłej sytuacji. Nie musisz już martwić się tym, że przegapisz świetną okazję z powodu braku pieniędzy bądź nie zdążysz ze spłatą rachunków lub raty kredytu. Zanim jednak przystąpisz do wypełniania formularza dla pożyczkobiorcy, przyjrzyj się dokładnie różnym firmom pozabankowym. Poniżej skrócona lista firm wraz z opisem. Być może znajdziesz wśród niej pożyczkę, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

HapiPożyczki
Znana firma pożyczkowa, która już od wielu lat świadczy swoje usługi. Na co możemy liczyć? W tym miejscu okres spłaty pożyczki wynosi nawet do 24 miesięcy. Jest to zatem świetna oferta dla każdego, kto szuka pożyczki długoterminowej. Maksymalna kwota pożyczki to 10 tysięcy złotych. W przypadku tak dużych kwot proces weryfikacji pożyczkobiorców będzie jednak nieco bardziej skomplikowany.

Provident
O tej firmie słyszał już chyba każdy. Czy jednak aby na pewno oferuje swoim klientom tak korzystne warunki? Provident to szansa na pozyskanie nawet 15 tysięcy złotych! Okres spłaty także jest dość długi, gdyż wynosi 24 miesiące. Samo oprocentowanie nie należy jednak do najniższych. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości maksymalnej kwoty, będzie zmuszeni spłacić o prawie 11 tysięcy więcej.

EkspresKasa
Pieniądze otrzymamy dość szybko, na jaką kwotę możemy jednak liczyć? Nowi klienci mogą otrzymać do 1500 złotych, zadowalający powinien być za to okres spłaty, który wynosi aż 62 dni. W przypadku pierwszej pożyczki nie ma także mowy o naliczaniu dodatkowych opłat czy oprocentowania.

Bankier
W tym miejscu możemy pozyskać nieco więcej gotówki, bo nawet do 4500 złotych już przy pierwszej pożyczce. Okres spłaty wybieramy sami, możemy zdecydować się na opcję 15, 30 lub 60 dni, co wydaje się być bardzo wygodne. Niedostępne są tu pożyczki długookresowe.

Profi Credit
Tutaj pożyczkę możemy otrzymać każdy, kto ma ukończony 18 rok życia. Wysokość pożyczki to nawet do 25 tysięcy złotych. Ciekawa wydaje się opcja- zwrot 100% odsetek za terminową spłatę. Maksymalny okres spłaty takiego kredytu to nawet 36 miesięcy. Jest to zatem oferta pożyczki długoterminowej.

To tylko niewielka część firm pozabankowych oferujących zarówno chwilówki, jak również pożyczki na raty. Niemniej ich oferta wydaje się być korzystna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *