Pożyczki pozabankowe od 18 i 19 lat

Sytuacji, w których potrzebna jest nam szybka gotówka może być bardzo wiele. Należy do niej chociażby zakup pierwszego auta. Pomiędzy 18, a 19 rokiem życia wiele osób zapisuje się na kurs prawa jazdy. Po jego ukończeniu pozostaje już tylko zdać egzamin. Posiadanie własnego samochodu to marzenie niemal każdego ucznia szkoły średniej, co możemy jednak zrobić kiedy nasze oszczędności okażą się niewystarczające, a upragniony model wystawiony jest na sprzedaż? Wówczas możemy skorzystać z pożyczki pozabankowej.Pożyczka w banku- szanse uzyskania


Wydaje się, że osoba pełnoletnia nie powinna mieć większego problemu z otrzymaniem pożyczki, tyle się teraz przecież słyszy o pożyczkach na dowód. Jak się jednak okazuje może to nie być takie proste. Po pierwsze taką ofertę rzadko kiedy oferują banki. Uzyskanie pożyczki w instytucji bankowej jest możliwe tylko wtedy gdy posiadamy stały dochód. Praca dorywcza najprawdopodobniej okaże się niewystarczająca, dlatego nasz wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony. Co możemy zatem zrobić aby zdobyć potrzebną gotówką? Najlepiej udać się do firmy pozabankowej.

Pożyczka pozabankowa dla 18-latków i 19-latków


Pożyczki pozabankowe oferują nam zarówno chwilówki, jak również kredyty ratalne, jednak w przypadku młodych osób ta pierwsza alternatywa wydaje się być korzystniejsza. Niestety, nie każda instytucja pozabankowa zaoferuje pożyczkę dla osób w wieku 18-19 lat. Większość z nich ustala bowiem limity wiekowe i to nie tylko dotyczące minimalnej granicy wiekowej, ale także górnej. W efekcie pożyczki skierowane są przede wszystkim dla osób pomiędzy 25, a 70 rokiem życia. Nie oznacza to jednak, że osoby młode nie mogą w ogóle liczyć na pożyczkę. Po prostu będą musiały trochę bardziej poszukać. Najszybsza droga to skorzystanie z porównywarek chwilówek, które dostępną są w internecie. Zaoszczędzimy swój czas i od razu znajdziemy firmę, która zaproponuje nam najkorzystniejsze warunki. Zaświadczenie o zarobkach nie będzie nam raczej potrzebne. Kwota pożyczki na jaką możemy liczyć to mniej więcej od tysiąca do 5-ciu tysięcy złotych.

Pozyskanie pożyczki przez osoby, które nie ukończyły jeszcze 20 roku życia nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać lecz nie powinniśmy mieć z tym aż takich problemów. Wybór może będzie znacznie mniejszy i zawężony, ale powinno nam przecież zależeć przede wszystkim na realizacji celu, który możemy osiągnąć dzięki pożyczonej gotówce, a to jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *