Pożyczki pozabankowe online w 15 minut

Szybkie pożyczki idealnie wpasowują się w współczesny tryb życia. Rzadko kiedy możemy sobie pozwolić na poświęcenie kilku dni na poszukiwanie idealnej firmy pożyczkowej, nie mówiąc już o staniu w kolejkach bankowych, a to przecież nie wszystko. Zmuszeni będziemy załatwić jeszcze cały ogrom formalności. Najgorsze jest jednak to, że mimo naszych starań, wniosek o pożyczkę i tak może zostać odrzucony. Powodów jest całe mnóstwo- brak umowy na czas nieokreślony, zbyt małe zarobki, negatywna historia kredytowa. Po co tracić nerwy skoro od razu możemy skorzystać z oferty firmy pozabankowej?

Firma pozabankowa- dlaczego warto?


To proste, składając wniosek o pożyczkę w firmie pozabankowej mamy gwarancję, ze pożyczka zostanie nam udzielona. Wysokość raty i okres spłaty możemy sprawdzić wchodząc na stronę internetową danej firmy. Wszystkie warunki są zatem jasne i przejrzyste, a o żadnych ukrytych opłatach nie może być mowy. Istotny jest ponadto czas działania. W banku na decyzje trzeba poczekać nawet kilka dni, tutaj wystarczy zaledwie kilka godzin – to spora różnica, która w pewnych sytuacjach może mieć ogromne znaczenie. Jeżeli pieniądze potrzebne są nam już na drugi dzień to wydaje się, że możemy nie mieć nawet innego wyjścia.

Warunki otrzymania pożyczki


Czy to możliwe, że otrzymamy pożyczkę nawet wówczas kiedy nie mamy stałego zatrudnienia? Oczywiście, że tak! Firmy pożyczkowe nie wymagają od nas zaświadczenia o zarobkach, dlatego sam proces przyznawania pożyczki jest tak uproszczony. Jedyne dane jakie musi podać to te, które znajdują się w naszym dowodzie osobistym. Co z osobami, które są zadłużone, czy one także mają szansę na szybką pożyczkę? Jak się okazuje, nie powinno być z tym większego problemu. Wszystko to wydaje się bardzo zachęcające, czy są zatem jakieś przeszkody na drodze do otrzymania ekspresowej pożyczki? Może to być wiek, gdyż firmy pozabankowe najczęściej oferują pożyczki osobom w przedziale wiekowym 21-70. Wystarczy jedynie odrobina cierpliwości, a na pewno znajdziemy i taką firmę, która swoje usługi kieruje także do 18-latków. Nie możemy być przy tym zadłużeni w firmie, w której ubiegamy się o pożyczkę. Wówczas nasz wniosek zostanie odrzucony.

O czym jeszcze warto pamiętać?
Szybka pożyczka nie opiewa na duże kwoty finansowe. Najczęściej mówimy o sumie od tysiąca do pięciu tysięcy złotych. Firmy pozabankowe oferują również pożyczki ratalne, jednak te wymagają od nas już o wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *