Pożyczki pozabankowe tylko na dowód bez zaświadczeń

Zarobki w Polsce nadal należą do jednych z najniższych w Europie, szczególnie jeżeli zostawimy je z krajami zachodnimi, takimi jak chociażby Niemcy czy Francja. Mimo, że nasza pensja stałe wzrasta to nie zawsze wystarcza nam funduszy na realizację wszystkich potrzeb. Opłacenie rachunków to jedno, problem pojawia się w przypadku planowania urlopu bądź konieczności zakupu nowego auta. Niewiele z nas posiada jakiekolwiek oszczędności. W jaki więc sposób możemy opłacić pozostałe potrzeby wyższego rzędu?

Brak oszczędności
Nowy rok to czas wielkich planów i  licznych postanowień. Chcemy odżywiać się zdrowiej, lepiej wyglądać, mniej wydawać i przede wszystkim więcej oszczędzać. Już w połowie roku okazuje się zazwyczaj, że niewiele planów udało nam się zrealizować. Zrzucamy to na karb zapracowania i zbyt małej ilości czasu, chociaż winę za to ponosi nasz brak zorganizowania. Na koncie pustki a przed nami cała lista opłat. Co możemy zrobić?

Pożyczka na dowód 
Pożyczanie pieniędzy kojarzy nam się z długim procesem formalności. Samo zebranie wszystkich dokumentów może zabrać mnóstwo czasu. Czy da się tego jakoś uniknąć?  Oczywiście że tak, pod warunkiem, że zdecydujemy się na pożyczkę w firmie pozabankowej. Zyskamy wtedy pewność, że pieniądze trafią do nas ekspresowo. Jak to możliwe? Firmy pozabankowe nie wymagają od pożyczkobiorców zaświadczenia o dochodach. W większości sytuacji wystarczy podać dane, które znajdują się w naszym dowodzie osobistym. Może się także zdarzyć, że potrzeby będzie jego skan. Na tym kończy się cały proces formalności. W odpowiednim wniosku należy jeszcze tylko wpisać kwotę pożyczki jaka nas interesuje i okres spłaty.

Okres czekania na decyzję
Sam proces ubiegania się o pożyczkę faktycznie nie wydaje się skomplikowany, ile jednak czasu będziemy zmuszeni czekać na decyzję czy kredyt zostanie nam przyznany?  W bankach trwa on przecież nawet kilka dni, analizie trzeba bowiem poddać wiele dokumentów. W przypadku firm pozabankowych ta kwestia wygląda zupełnie inaczej. Brak formalności eliminuje długie czekanie, dlatego decyzję otrzymamy nawet w przeciągu godziny, a zaraz później na naszym koncie powinna pojawić się pożyczona suma.

Kto może otrzymać pożyczkę?
Określenie pożyczka na dowód sugeruje, że moje ja otrzymać każda osoba pełnoletnia. W praktyce przebiega to nieco inaczej. Firmy pozabankowe same ustalają limity wiekowe wiec musimy zwracać na nie uwagę podczas czytania warunków umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *