opinie o firmie Aasa

Aasa: opinie o firmie pożyczkowej oraz opis oferty

Aasa to bez wątpienia jedna z ciekawszych instytucji pożyczkowych, jakie działają obecnie na polskim rynku. Firma jest częścią międzynarodowego konsorcjum, które istnieje już od 2011 roku i świadczy usługi w wielu różnych krajach. Polski oddział firmy Aasa kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów zainteresowanych długoterminowymi pożyczkami ratalnymi na atrakcyjnych i przejrzystych warunkach. Firma należy do jednego z największych a zarazem najlepiej ocenianych pożyczkodawców pozabankowych obecnych na rodzimym rynku, co dobitnie potwierdzają aasa opinie formułowane zarówno przez specjalistów, jak też klientów korzystających z usług firmy.

Na tle konkurencji Aasa Polska wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowo czytelną, jednolitą ofertą a także atrakcyjnymi warunkami udzielanych pożyczek.

Aasa: opinie o firmie pożyczkowej oraz opis oferty

Jak już wspominano, firma Aasa Polska specjalizuje się w jednym określonym wariancie pożyczek pozabankowych, a mianowicie długoterminowych pożyczkach ratalnych. Ze względu na wysokie dostępne kwoty pożyczek, długi okres spłaty a także warunki w zakresie kosztów, oferta pożyczek ratalnych w Aasa jest konkurencyjna nie tylko w stosunku do ofert innych instytucji pożyczkowych, ale również w stosunku do ofert wielu banków.

Co bardzo ważne, firma Aasa nie stosuje tzw. systemu progowego, polegającego na stopniowym zwiększaniu dostępnej kwoty kredytowania przy każdej kolejnej pożyczce zaciąganej przez klienta. Oznacza to, że nawet korzystając z usług firmy po raz pierwszy, możemy uzyskać pożyczkę na maksymalną dostępną w ofercie kwotę, która wynosi 20 tysięcy złotych. Minimalna kwota pożyczki to z kolei 2 tysiące złotych.

Atrakcyjnie prezentują się również warunki jeżeli chodzi o czas spłaty. Pożyczkę w firmie Aasa możemy zaciągnąć na maksymalny okres wynoszący 2 lata przy minimalnym okresie trwania umowy, który kształtuje się na poziomie 12 miesięcy.

Firma nie oferuje promocji typu pierwsza pożyczka przy RRSO wynoszącym 0%, jednak w ofercie Aasa Polska klienci znajdą sporo innych, ciekawych opcji.

Aasa Polska: warunki uzyskania pożyczki

Formułowane przez klientów Aasa opinie na temat oferty tej firmy pożyczkowej podkreślają nie tylko atrakcyjne warunki pożyczek, ale również ich łatwą i bezproblemową dostępność.

Aby móc wnioskować o pożyczkę w firmie Aasa musimy spełniać tylko kilka podstawowych kryteriów dotyczących wieku(od 20 do 80 lat) oraz konieczności posiadania polskiego obywatelstwa a także stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski.

Kolejnym krokiem jest szybka weryfikacja zdolności kredytowej klienta. Firma Aasa bierze tutaj pod uwagę dochody osiągane przez potencjalnego pożyczkobiorcę a także jego historię kredytową widniejącą w takich bazach, jak BIK, BIG Info Monitor czy KRD. Sama procedura weryfikacji zdolności kredytowej przebiega błyskawicznie a po wydaniu pozytywnej decyzji klient może otrzymać pieniądze na konto nawet w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *