Opinie o wonga

Czy można zaufać serwisowi Wonga?

Zastanawiając się nad tym, w jakim miejscu zaciągnąć pożyczkę, warto najpierw dokładnie zapoznać się nie tylko z regulaminem konkretnej usługi, ale również z rzetelnością instytucji. Jednym ze sposobów na skuteczny research jest zapoznanie się z komentarzami osób, które do tej pory korzystały z oferty danej firmy. Wonga opinie – w dzisiejszym tekście skupimy się na tym zagadnieniu.

Czym jest Wonga i jak działa?

Wonga to miejsce, w którym możesz zaciągnąć pożyczkę bez wychodzenia z domu. Portal znany jest nie tylko w Polsce ale również za granicą. Pierswza strona wonga.com powstała w Wielkiej Brytanii i obecnie prowadzi działalność na terenie trzech kontynentów. Przez lata (portal wonga.com został założony w 2007 roku) zyskała szacunek wielu klientów. Dzięki tym usługom wiele osób mogło i dalej może skorzystać z krótkoterminowych pożyczek o wartości od 50 do 1500zł oraz pożyczek ratalnych sięgających 20000zł.

Wonga opinie – co doceniają w tym portalu jego klienci?

Niezależnie od tego, z jakiej usługi korzystamy, doceniamy przejrzystość warunków umowy. Ta cecha pożądana jest zwłaszcza wtedy, gdy sprawa dotyczy pożyczania pieniędzy. W Wonga klienci mogą liczyć na to, że informacje dotyczące kosztów zaciągnięcia pożyczki przedstawione są wprost. Brak tu podchwytliwych zapisów, które miałyby działać na niekorzyść klienta.

Opinie o wongapodkreślają również to, że pożyczkę dostać można bardzo szybko. Ważną kwestią jest też fakt, że wonga prowadzi swoją własną historię kredytową. Jeśli więc w czasie spłacisz pierwszą pożyczkę zaciągniętą na tej stronie, koszty kolejnych będą dla ciebie bardziej atrakcyjne niż dla nowego klienta.

Osoby, które zamieszczają komentarze w sekcji wonga opinie zwracają uwagę również na łatwość zaciągnięcia pożyczki. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i za pomocą poręcznego suwaka wybrać, ile pieniędzy chcemy pożyczyć i na jaki okres czasu,. Potem musimy wypełnić wniosek i zrobić przelew weryfikacyjny o wartości 10 groszy. Ostatnim krokiem jest zapoznanie się z treścią umowy i zaakceptowanie jej warunków. W wonga tych formalności dokonać można elektronicznie, nie wychodząc ze swojego mieszkania. To sprawia, że ten sposób zaciągania pożyczki jest niezwykle wygodny, a biurokracja ograniczona jest do niezbędnego minimum.

W razie jakichkowiek pytań, ekipa Wonga służy pomocą i chętnie rozwieje wątpliwości. Na stronie internetowej w łatwy sposób można skontaktować się z pracownikami – wystarczy zamówić rozmowę, a ktoś z obsługi w krótkim czasie do ciebie oddzwoni.

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *