loanme opinie

Czy posiadane przez LoanMe opinie są zasłużone?

Nawet osoby cieszące się stabilną sytuacją finansową mogą potrzebować szybkiego i dodatkowego zastrzyku gotówki. Niezależnie od tego, czy domowy budżet ulegnie znacznemu uszczupleniu, czy zaistnieją okoliczności wymagające dysponowania większą ilością funduszy, z powodzeniem można sięgnąć po pożyczkę. Tendencja do ich zaciągania wzrasta już od dłuższego czasu, a popularność firm pożyczkowych, takich jak LoanMe jest doskonałym tego dowodem. Czy osoby korzystające z usług tego typu przedsiębiorstw mają rację? Co mówią na temat LoanMe opinie klientów? Sprawdźmy!

Efektowna współpraca

Sukces firm pożyczkowych tkwi w ich elastycznym i wyrozumiałym podejściu do nawiązywania współpracy z osobami, które szukają u nich pomocy. Nie wymagają dopełniania tylu formalności, co banki i działają znacznie szybciej. Jest prawdopodobne, że zdecydują się na podpisanie umowy z konsumentami, którzy w oczach banku byliby zwyczajnie niewiarygodni. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy nie posiadają stałego źródła dochodu pochodzącego z pracy zarobkowej, lub w przeszłości zwlekali z uregulowaniem posiadanych zobowiązań.

Co mówią na temat LoanMe opinie klientów?

LoanMe to stosunkowo młode polskie przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w 2015 roku. Systematycznie buduje swoją renomę i pozycję w branży, w której zaistniało dzięki interesującym i przykuwającym uwagę formom promocji. Mowa tutaj przede wszystkim o reklamach telewizyjnych ze starannie dobranym podkładem muzycznym. Bardzo szybko zapadają one w pamięć sprawiając, że rozpoznawalność marki wzrasta, co przekłada się na większe prawdopodobieństwo skorzystania z jej usług. A czym konkretnie zajmuje się LoanMe? Głownie udzielaniem pożyczek długoterminowych. Aby się o nie ubiegać, należy spełnić odpowiednie kryteria. Są nimi:

  • ukończenie 18 roku życia
  • udokumentowanie stałych źródeł dochodów
  • posiadanie polskiego obywatelstwa i własnego konta bankowego

Każda osoba ubiegająca się o otrzymanie pożyczki jest weryfikowana przez firmę poprzez sprawdzenie historii kredytowej i finansowej wiarygodności w takich rejestrach, jak: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów oraz Krajowe Biuro Informacji Kredytowej. Informacje w nich zawarte mają duże znaczenie podczas podejmowania decyzji o przyznaniu środków wnioskującemu.

Różnorodna oferta

Osoba, która po raz pierwszy korzysta z oferty LoanMe ma do dyspozycji pożyczkę przeznaczoną dla nowych klientów. Jej minimalna wysokość to 500 zł, a maksymalna to 6000 zł. Klient sam wybiera czas spłaty: 5, 17 lub 130 tygodni. Przy staraniu się o pożyczkę za drugim razem, można już otrzymać maksymalnie 13600 zł. Proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty i nie powinien nikomu przysporzyć problemów, co potwierdzają uzyskane przez LoanMe opinie. Potencjalny klient określa wysokość pożyczki i czas spłaty, podaje numer telefonu i czeka na kontakt ze strony pracownika firmy. To on pomaga w wypełnieniu wniosku o pożyczkę, który musimy uzupełnić o dane osobowe i dotyczące zarobków i zatrudnienia. Następnie miejsce ma weryfikacja historii kredytowej, a konsument zostaje poinformowany o decyzji. Gdy będzie ona pozytywna, pieniądze pojawią się na koncie bankowym w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli chodzi o firmę LoanMe opinie klientów są zdecydowanie pozytywne. Cenią sobie oni elastyczność współpracy, wysokość pożyczanych sum oraz fakt, że jest to polskie przedsiębiorstwo.

5/5 - (1 vote)

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *