pozyczki w weekend

Kto może skorzystać z pozabankowej pożyczki w weekend?

Na klientów firm pożyczkowych czeka wiele udogodnień. Szybka obsługa, niewygórowane formalności, uproszczony wniosek to tylko niektóre z nich. Warto wiedzieć, że na rynku instytucji pozabankowych działa wiele podmiotów proponujących pożyczki w weekend. Do kogo skierowane są tego typu oferty? Jakie wymagania mogą zaskoczyć zainteresowanych?

Kto może skorzystać z oferty pożyczki w weekend?

Z pożyczki w niedzielę czy sobotę mogą skorzystać obywatele RP, którzy stale zamieszkują na terenie kraju. Ci, którzy pracują i przebywają za granicą najpewniej spotkają się z negatywną decyzją. Firmy pożyczkowe proponują pożyczki w weekend osobom, które dni robocze pracują. Kierują tego rodzaju oferty nawet do pracujących na czarno. To dlatego, że akceptują różne źródła dochodów. W najlepszej sytuacji są osoby, które mają już historię pożyczkową w danej firmie. Wtedy pożyczkodawca nie ma trudności z oceną wiarygodności finansowej pożyczkobiorcy. Może wypłacić pieniądze nawet w niedzielę. Na rynku pozabankowym udzielane są pożyczki w 15 minut. Automatyczne procedury pozwalają na sprawną obsługę klienta. Nie trzeba czekać na to, aż pracownik firmy pożyczkowej zapozna się z sytuacją wnioskodawcy. Zajmuje się tym automat. 

Lista warunków do uzyskania pożyczki w weekend 

Wniosek o pożyczki 24h/7 można znaleźć na stronie firmy pożyczkowej lub pośrednika pożyczkowego. Do jego wypełnienia mogą przystąpić jedynie te osoby, które spełnią określone przez daną instytucję warunki. Są one zazwyczaj dość podobne. Dotyczą przede wszystkim:

  • wieku konsumenta, bo pożyczki w weekend od 18 lat nie są wszędzie dostępne – na ogół pojawia się przedział wiekowy od 21 do 70 lub 75 lat;
  • sytuacji prawnej konsumenta, czyli posiadania przez niego pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • odpowiednich dokumentów, a najczęściej wymaganym jest tylko ważny dowód osobisty.

Do złożenia wniosku będzie potrzebne połączenie internetowe. Nie obejdzie się zapewne bez środków do komunikacji z pożyczkodawcą. Telefon komórkowy ułatwi kontakt. Żeby uzyskać pieniądze z pożyczki w sobotę czy niedzielę, konieczne jest posiadanie rachunku bankowego. To na niego trafią pożyczone środki. Alternatywą jest czek GIRO, który można zrealizować w oddziale pocztowym urzędującym w soboty. Pozytywną odpowiedź z firmy pożyczkowej uzyskają te osoby, które osiągają odpowiedniej wysokości dochody i są w stanie spłacić pożyczkę.

Gdzie sprawdzić dostępność pożyczki 24h/7?

Informacje dotyczące pożyczki w weekend na money24.pl to aktualne dane zebrane w jednym miejscu. Warto z nich korzystać, aby nie musieć sprawdzać wielu serwisów pożyczkowych w poszukiwaniu odpowiedniej oferty. Specjaliści udzielają porad nawet tym osobom, które nie mają konta bankowego lub nie chcą otrzymać środków z pożyczki na rachunek z powodu komornika. Serwis pożyczkowy jest przyjazny użytkownikowi i nie powinno być trudności ze sprawdzeniem, kto udzieli pożyczki w weekend. Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert zawiera informacje o godzinach pracy różnych pożyczkodawców. A to wszystko w jednym, czytelnym zestawieniu w postaci tabeli. Przy poszukiwaniu ofert pożyczki w dni wolne trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim:

  • godziny pracy instytucji pożyczkowej w soboty, gdy właśnie w ten dzień pojawią się nieprzewidziane wydatki,
  • godziny pracy pożyczkodawcy w niedziele, gdy to wtedy ma zostać zaciągnięta chwilówka,
  • usługę szybkich przelewów, bo nie jest ona dostępna u każdego pożyczkodawcy.

Zwykły przelew zlecony na konto w innym banku, dotrze do pożyczkobiorcy dopiero po weekendzie. 

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *