opinie o monedo now

Monedo Now: opinie na temat oferty firmy pożyczkowej

Monedo Now to jeden z głównych graczy polskiego sektora pożyczek pozabankowych. W odróżnieniu jednak od wielu innych pożyczkodawców, oferta Monedo Now nie opiera się na popularnych chwilówkach, lecz na długoterminowych pożyczkach ratalnych. To właśnie struktura oferty a także naprawdę korzystne warunki finansowe sprawiają, że dostępne chociażby w sieci monedo now opinie jednoznacznie wskazują tą firmę jako jednego z najbardziej atrakcyjnych pożyczkodawców pozabankowych, jacy działają obecnie na polskim rynku.

Recenzja oferty i monedo now opinie

Jakie konkretnie opcje konsument znajdzie w ofercie Monedo Now? Być może część klientów, którzy przywykli do tego, że firmy pożyczkowe oferują całą gamę coraz to bardziej wymyślnych rozwiązań i promocji poczuje się w tym momencie nieco zawiedziony. Dlaczego? Przyczyna tkwi w fakcie, że oferta Monedo Now odznacza się nader prostą strukturę. Konsument znajdzie więc tutaj tylko jeden wariant pożyczek pozabankowych, a mianowicie pożyczki w systemie spłat ratalnych.

Jednak to, co na pozór może wydawać się słabością Monedo Now, w rzeczywistości okazuje się jednym z głównych atutów tej firmy, co zresztą wyraźnie podkreślają liczne monedo now opinie formułowane przez klientów. Struktura oferty jest bowiem w tym wypadku całkowicie czytelna i nie zawiera żadnych dodatkowych komplikacji: klient ma dostęp do pożyczki ratalnej w kwocie do 20 tysięcy złotych oraz z maksymalnym okresem spłaty na poziomie 48 miesięcy. Monedo Now nie stosuje rozróżnienia pomiędzy nowymi a starymi klientami. Oznacza to, że o maksymalną dostępną kwotę jak najbardziej można ubiegać się już składając wniosek o pożyczkę w Monedo Now po raz pierwszy. Jedynym czynnikiem warunkującym decyzję pożyczkodawcy jest ocena naszej zdolności kredytowej.

Warunki pożyczek w Monedo Now

Była już mowa o tym, że Monedo Now nie stosuje popularnego wśród wielu innych pożyczkodawców systemu progowego. Oznacza to, że kwota pożyczki nie jest uzależniona od naszego „stażu” jako klienta tego pożyczkodawcy.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat oferty Monedo Now? Nie znajdziemy tutaj oczywiście oferty promocyjnej pierwszej pożyczki przy RRSO na poziomie 0%. Monedo Now nie oferuje także opcji przedłużenia pożyczki ani nie udostepnia pożyczek refinansujących. Klient musi więc liczyć się z tym, że brak terminowej spłaty rat pożyczki może wiązać się z uruchomieniem procedur windykacyjnych.

W ramach procesu weryfikacji zdolności kredytowej dane potencjalnego klienta są sprawdzane zarówno w bazie BIK, jak też KRD, BIG InfoMonitor czy ERIF. Należy nastawić się więc na to, że negatywna historia w którejś z wymienionych baz może spowodować odrzucenie wniosku pożyczkowego. 

Na tle konkurencji firma wyróżnia się także brakiem progów wiekowych, co również w sposób pozytywny akcentują monedo now opinie. O pożyczkę można więc starać się zarówno w wieku 18, jak i np. 75 lat. Wniosek pożyczkowy jest rozpatrywany wyłącznie na bazie oceny naszej zdolności kredytowej, bez uwzględniania wieku. 

Oprócz tego warto także pamiętać, że podawane przez pożyczkodawcę pułapy maksymalnej kwoty pożyczki oraz maksymalnego okresu spłaty nie oznaczają, że każdy klient będzie mógł otrzymać ofertę na pożyczkę w wysokości np. 20 tysięcy złotych. Zaoferowane nam warunki pożyczki ratalnej będą w decydującej mierze warunkowane oceną naszej zdolności kredytowej. Jeżeli ta ostatnia pozostawia sporo do życzenia, najpewniej bedzie to mieć wpływ na kształt finalnej oferty.

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *