pozyczki bez zdolnosci

Pożyczki bez zdolności kredytowej – skuteczna pomoc dla każdego?

Nie ma chyba osoby, która nie ceniłaby sobie stabilizacji finansowej i wszelkich korzyści, które ona ze sobą niesie. Sporo możliwości, mniejszy stres, pewność, że będziemy w stanie zaspokoić podstawowe potrzeby codziennego życia – to tylko niektóre z nich. Niestety, nikt z nas nie jest w stu procentach odporny na życiowe niepowodzenia i tragedie, w wyniku których nasz domowy budżet może poważnie ucierpieć. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Dobrym i prostym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki. Możemy zwrócić się po nią do banku, jednak tam czeka nas szczegółowa weryfikacja, co może okazać się poważną przeszkodą dla konsumentów z niezbyt wiarygodną historią kredytową. Takie osoby powinny zainteresować firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczki bez zdolności kredytowej.

Wyjść naprzeciw wszystkim klientom

Takie rozwiązanie docenią zwłaszcza ci, którzy posiadają już pewne zobowiązania finansowe, nie mają jasnej sytuacji odnośnie zatrudnienia i posiadanych źródeł dochodów, lub nie były w stanie spłacić pożyczek na czas. Firmy pożyczkowe podchodzą do tych kwestii znacznie bardziej wyrozumiale, niż czynią to banki. Aby starać się o otrzymanie pożyczki bez zdolności kredytowej, należy spełnić podstawowe wymagania:

  • ukończenie osiemnastego roku życia
  • posiadanie konta bankowego
  • posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego adresu zameldowania

Cały proces przebiega szybko i sprawnie, a w większości przypadków możemy przejść go bez konieczności odwiedzania placówki. Wystarczający okaże się dostęp do Internetu, bowiem niezbędne dokumenty zostaną dostarczone do konsumenta przy pomocy kuriera. Na korzyść tej opcji  przemawia również niewielka ilość formalności, krótki czas podejmowania decyzji oraz znacznie większe prawdopodobieństwo otrzymania gotówki, niż ma to miejsce w przypadku banków.

Czy pożyczki bez zdolności kredytowej posiadają wady?

W obliczu tych wszystkich zalet warto pamiętać również o tym, że tego typu pożyczki wiążą się z większym oprocentowaniem, które stanowi swego rodzaju zabezpieczenie dla przedsiębiorstwa. Konsument bez zdolności kredytowej, mimo nawiązanej współpracy, postrzegany jest jako mniej wiarygodny, stąd też takie działania firm. Nie pożyczają one w ten sposób dużych kwot, a jedynie niewielkie. Będzie to więc przede wszystkim forma pomocy przeznaczona dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki i nie posiadają zbyt wielu innych opcji.

Pożyczki bez zdolności kredytowej to bezsprzecznie interesujące i bardzo przydatne rozwiązanie, które zaprojektowane zostało z myślą o konkretnej grupie odbiorców. Przed rozpoczęciem starań o uzyskanie takiej pożyczki warto szczegółowo przeanalizować kondycję swoich finansów, by móc szczerze sobie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie spłacić to zobowiązanie. Jeśli tak będzie, kolejnym krokiem powinna być dokładna analiza rynku, która pozwoli nam na wybranie najkorzystniejszej i najlepiej dopasowanej do naszych potrzeb pożyczki.

Post Author: Pożyczalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *