Nowe pożyczki z dojazdem do domu klienta

Brak pieniędzy, szczególnie w dzisiejszych czasach nie jest niczym niezwykłym. Postępująca inflacja oraz redukcja etatów w przedsiębiorstwach bądź ich problemy finansowe sprawiają, że ludzie lądują na bruku i pojawia się luka finansowa, którą trzeba wypełnić w jakiś sposób. Najczęstszym rozwiązaniem jest pożyczanie środków od bliskich, ale tutaj nie każdy musi się zgodzić, a dwa, że oni sami mogą mieć problemy, więc uciekamy się do zewnętrznych podmiotów. Na szczęście nie jest to wielkim problemem i uzyskanie takiej pożyczki nie jest ogromną przeszkodą. Wiele firm oferuję usługę przyjeżdżania do domu klienta w celu udzieleniu pożyczki, dzięki czemu całość odbywa się sprawnie i szybko.

Ranking nowych pożyczek w domu klienta

Ostatnia aktualizacja: 26 Września 2023
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
Provident Samoobsługowa "Prima"
12 - 36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Provident Dopasowana "Prima"
12 - 30 miesięcy
Okres spłaty
500 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
35 - 44 tygodni
Okres spłaty
500 - 1 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
natychmiast
? wypłata w domu klienta, natychmiast po podpisaniu umowy gotówka/karta przedpłacona
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «

Pożyczki z dojazdem do klienta – jak to działa?

Wiele osób chce otrzymać pieniądze, ale wiąże się to z ogromną ilością formalności i czas oczekiwania bywa dość długi. Biorąc pod uwagę, że problemy finansowe mogą zastać nas w każdej sytuacji, a niektóre z nich będziemy chcieli załatwić szybko, to nie zawsze będziemy mieć gotówkę pod ręką. Na szczęście z pomocą przychodzi opcja pożyczki z dojazdem do domu klienta, a więc widzimy, że są firmy, które realnie interesują się naszymi problemami i chcą im zaradzić. Pracownik danej instytucji odwiedza nas w domu, następuje spisanie umowy oraz warunków spłaty i można cieszyć się pieniędzmi, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Rozwiązanie, jakim jest pożyczka z dojazdem do klienta jest w szczególności idealną opcją dla tych, którzy mieszkają na wsiach, w mniejszych ośrodkach, gdzie w pobliżu nie ma żadnego banku oraz innego miejsca, z którego mogliby pożyczyć pieniądze. Nie można zapominać również o seniorach, którym nie zawsze już dopisuje zdrowie, więc jak najbardziej to opcja dla nich. W dodatku jest też spore grono osób zawiedzionych bankami, które niekoniecznie chcą udzielać pożyczek bądź warunki spłaty nie są najbardziej zachęcające. Oczywiście, są też pewne wady takiej pożyczki, jednak summa summarum, jest o wiele więcej zalet niż wad.

Jakie są zalety nowych pożyczek z dojazdem do klienta?

Tak naprawdę zalet wynikających z tego rodzaju pożyczki jest bardzo wiele. Na pewno warto wyróżnić następujące czynniki:

  • wygoda
  • szybkość realizacji
  • minimum formalności
  • indywidualne warunki spłaty

Są jeszcze inne zalety, jednak na pierwszy rzut oka przebijają się właśnie te wyżej wymienione. Weźmy pod uwagę dla kontrastu, że w przypadku banków może być tak, że nie będziemy zbyt wiarygodni, a mając „nóż na karku” będziemy potrzebować nagłych pieniędzy. Może zdarzyć się tak, że będziemy potrzebowali zrealizować remont mieszkania, naprawić samochód czy też pojawi się inna okoliczność wymagająca natychmiastowej gotówki. 

Wypłata gotówki od ręki

Jednym z największych plusów pożyczki z dojazdem do klienta jest to, że całość jest realizowana błyskawicznie. Dzięki temu można mieć gotówkę od ręki i zarządzać nią tak, jak tylko nam się to podoba. Samo to, że w naszym mieszkaniu pojawia się pracownik danej firmy sprawia, że czujemy się wyróżnieni, że komuś rzeczywiście zależy na rozwiązaniu naszych problemów życiowych. Banki przeważnie traktują swoich klientów wyjątkowo tylko wtedy, kiedy im na tym zależy, jednak gdy to my mamy pewne problemy, to wręcz musimy zabiegać o ich uwagę. Tutaj sprawa wygląda zgoła odmiennie i pieniądze są dostarczane tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Nie można zapomnieć o tym, że w dzisiejszych czasach są też osoby, które nie posiadają konta bankowego. Tak, jest to dość dziwne, jednak rzeczywiście takie osoby są. Mowa tutaj przeważnie o seniorach, ale też wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że bankowość internetowa ma swoje wady, często opiera się na zwykłej spekulacji, a nie brakuje też internetowych oszustów, którzy tylko czyhają na nasze konta. Posiadanie gotówki w ręku zawsze daje pewne poczucie pewności.

Promocyjne warunki nowych pożyczek

Nowe pożyczki pozabankowe są często przyznawane w promocyjnych warunkach, co na pewno jest plusem. Naturalnym jest to, że warto z nich skorzystać, bo dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze, choć będzie wymagać to od nas wynegocjowania dobrych warunków spłaty. Dobrą opcją będzie analizowanie ofert podmiotów zajmujących się takimi pożyczkami, aby wyselekcjonować ten, którego warunki będą nas najbardziej przekonujące. 

Nie ma nic dziwnego w tym, że korzystamy z promocji, ponieważ robimy to na co dzień. Wybieramy nawet najbardziej banalne produkty na promocjach, więc dlaczego by nie skorzystać z pożyczki na promocji? Jest to doskonała alternatywa dla banków, które będą mieć gorsze oferty. Jakiego rodzaju będą to promocje? Może być tak, że pierwsza nowa pożyczka ratalna posiada raty 0%, jeżeli uda się ją spłacić w odpowiednim terminie. To świetna opcja dla tych, którzy potrzebują nagłej gotówki i wiedzą też, że będą ją spłacić błyskawicznie.

Dla kogo są nowe pożyczki z dojazdem do klienta?

Tak naprawdę nie ma takiej grupy, która byłaby wykluczona z takiej pożyczki. Życie układa się różnie i jedni skłaniają się ku pożyczaniu pieniędzy od bliskich, a inni wolą pożyczki tego typu jak te, z dojazdem do domu. Proszenie się bliskich czy znajomych wiąże się ze wstydem i przełamywaniem barier, a nie zawsze jest to dla ludzi łatwe. Na pewno warto tutaj wyróżnić seniorów, którzy wychodzą z domu tylko w najbardziej potrzebnych sprawach, a dojazd do banku nie zawsze będzie dla nich łatwą przeprawą. Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach sporo osób dysponuje samochodem, to nie ma każdy ma prawo jazdy, więc pożyczka z dojazdem do domu będzie oszczędnością, ponieważ nie będzie trzeba wydawać pieniędzy na dojazd.

Są też osoby, które widnieją w bazie dłużników i z tego miejsca mówimy – nie jest to przeszkodą. Równie dobrze możemy posiadać inne zobowiązania finansowe i nie będzie to problemem dla firm udzielających pożyczki z dojazdem do klienta. Na pewno jedną z najczęstszych grup są osoby, które mają krótkoterminowe długi, które muszą natychmiastowo spłacić i taki przypływ pieniędzy może znacznie poprawić ich sytuację materialną.

Nowe pożyczki w domu klienta – czy warto?

Gdybyśmy mieli powiedzieć w kilku słowach czy warto, odpowiedzielibyśmy, że jak najbardziej. Bardzo istotne jest to, aby dokładnie zapoznać się z umową takiej pożyczki, ponieważ na rynku nie brakuje podmiotów, które wykorzystują naiwność klientów oraz ich desperację. Powoduje to w przyszłości zaciśnięcie pętli finansowej, która wcale może nie mieć końca. Zatem podstawą jest dokładne czytanie regulaminów, by nie pogrążyć się w problemach.

Generalnie taka pożyczka może wpłynąć na rozwiązanie problemów finansowych i realizację marzeń. Niektórzy chcą wyjechać na wakacje, zakupić samochód czy też kupić prezent, więc pożyczka udzielona w domu klienta będzie dla niego świetną opcją. Pamiętajmy jednak o tym, aby być ostrożnym i zanim podejmiemy ostateczną decyzję, przeczytajmy opinie na temat danej firmy.